Daisy
Nederlands
Na de dood van haar man leeft Mary McAllister in isolement in haar witte huis dat uitkijkt over het stadje Mill River. De inwoners vinden het huis in de verte mysterieus en weinig mensen hebben Mary ooit ontmoet. Alleen de oude priester Michael O'Brien kent Mary - en ook haar geheim. Als dat eenmaal aan het licht komt, zal het leven van de inwoners van Mill River ingrijpend veranderen.
Titel
Het verlangen naar Mill River
Auteur
Darcie Chan
Vertaler
Sandra C. Hessels
Verteller
Hilde Lammertyn  (inlezer)
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The Mill River recluse
Editie
1
Distributeur
Brussel: Luisterpunt, 2014
1 cd
Speelduur
12:25
Oorspr. uitgever
Xander
Aantekening
Stem: Vrouw Vlaamse stem

Andere formaten:

Besprekingen

De bewoonster van een fraai landhuis dat uitkijkt over Mill River blijkt veel geheimen te hebben. Het verhaal gaat over de bewoners van een kleine stad, met hun lief en leed, en de teruggetrokken eigenares van een landhuis die eigenlijk alleen contact heeft met de pastoor. Pas als de oude vrouw gestorven is, blijkt hoe groot haar invloed is geweest. Afwisselend speelt het verhaal in het verleden waarin de tragische geschiedenis van de vrouw verteld wordt, en in het heden waarbij allerlei bewoners van Mill River en hun dagelijkse beslommeringen de revue passeren. Het verhaal gaat over vriendschap, is afwisselend spannend, humoristisch en ontroerend. Er zitten romantische elementen in en soms is het een thriller. Voor liefhebbers van Santa Montefiore en Maeve Binchy is dit een mooi ontroerend verhaal. Normale druk.